قبل از شروع باشگاه‌ گرافیک، مهارت‌جویان طی یک فرایند استعداد‌سنجی ارزیابی می‌شوند که از چهار مرحله زیر تشکیل شده است:

در این مرحله، مهارت‌جویان در کارگاه‌های آنلاین رشته گرافیک شرکت می‌کنند و افراد متخصص و اساتید موفق در قالب کارگاه‌ها، توضیحاتی در جهت آشنایی بیشتر مهارت‌جویان راجع به رشته گرافیک ارائه می‌دهند و به این ترتیب کلیتی درباره چیستی رشته گرافیک، در ذهن مهارت‌جویان شکل می‌گیرد.

اولین دوره کارگاه‌های آنلاین با حضور محمدحسین نقشینه، علی شیردستیان و صادق لطفی‌زاده برگزار می‌شود.

این چالش‌ها به طور ویژه برای رشته گرافیک طراحی می‌شود و نکته قابل توجه در طراحی چالش‌ها این است که مهارت‌جویان بدون داشتن سابقه یا معلومات گرافیک هم می‌توانند در آن‌ها شرکت کنند، به این دلیل که هدف اصلی از طراحی این چالش‌ها، محک زدن استعدادها و توانایی‌های مهارت‌جویان است.

در این کارگاه‌ها مهارت‌جویان با کمک چهره‌های متخصص و با تجربه، و به واسطه مشاوره این اساتید، نسبت به علایق و استعدادهای خود دید بهتری پیدا می‌کنند.

اولین دوره کارگاه‌ها با حضور سید حامد موسوی، عباس قادری و محمد آزین برگزار می‌شود.

این آزمون‌ها جهت آگاهی مهارت‌جویان از علایق و استعداد‌هایشان طراحی شده و بعد از انجام تست‌های استاندارد و ارزیابی آن‌ها توسط موسسه، نتیجه به مهارت‌جویان ارائه می‌شود.

منتورها افرادی هستند که از تجربه و سابقه خوبی برخوردار هستند و می‌توانند مشکلات شما در مسیر مهارت‌جویی را برطرف کنند. مسئول باشگاه در همه مراحل همراه شما خواهد بود.

  • هم‌بنیان‌گذار استارت‌آپ مدرسه انیمیشن رابو
  • گرافیست
  • مدرس گرافیک

هزینه دوره استعدادیابی ما که به صورت رایگان برای شما ارائه می‌شود در واقع 525,000 تومان است که شما تنها با انجام دادن چهار مرحله زیر می‌توانید در این دوره یک ماهه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای شرکت کنید.

اساتید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166707743 تماس بگیرید یا به شماره 09399539883 در واتس آپ پیام بدهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم