قبل از شروع باشگاه‌ نویسندگی، مهارت‌جویان طی یک فرایند استعداد‌سنجی ارزیابی می‌شوند که از چهار مرحله زیر تشکیل شده است:

در این مرحله، مهارت‌جویان در کارگاه‌های آنلاین رشته نویسندگی شرکت می‌کنند و افراد متخصص و اساتید موفق در قالب کارگاه‌ها، توضیحاتی در جهت آشنایی بیشتر مهارت‌جویان راجع به رشته نویسندگی ارائه می‌دهند و به این ترتیب کلیتی درباره چیستی رشته نویسندگی، در ذهن مهارت‌جویان شکل می‌گیرد.

اولین دوره کارگاه‌های آنلاین با حضور محمدحسین ناصربخت، سید مرتضی امیری، زهیر توکلی و طیبه علیرضایی برگزار می‌شود.

این چالش‌ها به طور ویژه برای رشته نویسندگی طراحی می‌شود و نکته قابل توجه در طراحی چالش‌ها این است که مهارت‌جویان بدون داشتن سابقه یا معلومات نویسندگی هم می‌توانند در آن‌ها شرکت کنند، به این دلیل که هدف اصلی از طراحی این چالش‌ها، محک زدن استعدادها و توانایی‌های مهارت‌جویان است.

در این کارگاه‌ها مهارت‌جویان با کمک چهره‌های متخصص و با تجربه، و به واسطه مشاوره این اساتید، نسبت به علایق و استعدادهای خود دید بهتری پیدا می‌کنند.

اولین دوره کارگاه‌ها با حضور سید حامد موسوی، عباس قادری و محمد آزین برگزار می‌شود.

این آزمون‌ها جهت آگاهی مهارت‌جویان از علایق و استعداد‌هایشان طراحی شده و بعد از انجام تست‌های استاندارد و ارزیابی آن‌ها توسط موسسه، نتیجه به مهارت‌جویان ارائه می‌شود.

منتورها افرادی هستند که از تجربه و سابقه خوبی برخوردار هستند و می‌توانند مشکلات شما در مسیر مهارت‌جویی را برطرف کنند. مسئول باشگاه در همه مراحل همراه شما خواهد بود.

  • کارشناسی ارشد ادبیادت نمایشی دانشگاه تهران
  • مدرس فیلمنامه‌نویسی
  • هفت سال سابقه تدریس در مدارس سلام، ابوریحان، رضویه، میرداماد و…
  • نمایشنامه نویس

هزینه دوره استعدادیابی ما که به صورت رایگان برای شما ارائه می‌شود در واقع 525,000 تومان است که شما تنها با انجام دادن چهار مرحله زیر می‌توانید در این دوره یک ماهه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای شرکت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166707743 تماس بگیرید یا به شماره 09399539883 در واتس آپ پیام بدهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم